Astra Plus Logo Astra Plus
Öğrenci Yurdu
Mağusa Öğrenci Yurdu

Hakkımızda

evinizde ki rahatlığın konforu.

Astra Plus Dormitory, 2017 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi kampüsü içerisinde olup, 12.000m2 alan üzerine kurulmuştur. Astra Plus Öğrenci Yurdumuz mimarisi ve iç tasarımı ile toplam 5 katlı olup 400 kişilik öğrenci kapasitesine sahiptir. Yurdumuz kız ve erkek öğrenciler için düzenlenmiştir. Odalar tercihe bağlı olarak tek kişilik, iki kişilik, süit odalar ve balkonlu odalar olarak öğrencilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Tüm odalarımızın mobilya ve mefruşatları yeni olup modern tasarımı ile öğrencilerimizin konforu için hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamıştır. Aynı zamanda öğrencilerimizin rahat bir ortamda yaşamlarını sürdürebilmeleri için çamaşırhane, spor salonu, sosyal aktivite alanları, market ve restaurant hizmetimizde bulunmaktadır.

Hizmet Anlayışımız

Misyonumuz

Yönetim kadromuz profesyonel bir ekipten oluşmuş olup, deneyimli personelleri ile öğrencilerimize en rahat ortamı sunarak; eğitim hayatları ve sosyal yaşamlarında da uzman ekiplerimizle öğrencilerimizi en iyi şekilde yönlendirerek, topluma verimli bir birey olduklarını göstermektir.

Vizyonumuz

Öğrenci memnuniyeti üzerine kurulmuş bir yapı anlayışımızdan hiç bir zaman ödün vermeden öğrencilerimizle birlik ve beraberliği sağlamak, onlara huzurlu ve güvenli bir çalışma ortamı sunmaktır.

Yaşam Kalitemiz

Her odada; mutfak, ocak, microdalga, balkon, bazalı yataklar, buzdolabı (büyük boy), merkezi uydu sistemi, gardrop, koltuk, sehpa, oda telefonu, klima, led tv (32"), duş - tuvalet, komodin, çalışma masası ve koltuğu, masa lambası, boy aynası, ücretsiz internet ve haftalık temizlik kaliteli hayatın en önemli halkaları olarak yer almaktadır.